Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  zamknij

HY-ÖL - oliwka hydrofilna do oczyszczania skóry

125,00 zł
Brutto

HY-ÖL - oliwka hydrofilna do oczyszczania skóry

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Typ skóry: Skóra sucha, Skóra wrażliwa

Działanie: Nawilżenie, Wrażliwość & zaczerwienienie

Hydrofilna oliwka do oczyszczania skóry na bazie naturalnych olejów (sojowy, sezamowy, z orzeszków ziemnych) oraz wyciągu z mydłokrzewu.

Zalety: Po zastosowaniu oliwki hydrofilnej skóra jest zadbana, odświeżona i może swobodnie oddychać. Dokładne oczyszczanie za pomocą oliwki hydrofilnej i koncentratu ziołowego Phytoactive optymalnie przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Zalety: Zawarte w oliwce naturalne oleje (sojowy, sezamowy, z orzeszków ziemnych) w połączeniu z odpowiednio dobranym do rodzaju skóry koncentratem ziołowym na bazie wody (Phytoactive) dokładnie usuwają z powierzchni naskórka zarówno zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach jak i w wodzie, nie pozostawiając uczucia napięcia skóry. Wyciąg z mydłokrzewu właściwego dodatkowo przyciąga zanieczyszczenia jak magnes, wzmacniając oczyszczające działanie oliwki.

1 Przedmiot

Opis

Przeznaczenie
Twarz