Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  zamknij

KOSZT DOSTAWY

 1. Rabat w wysokości kosztów przesyłki, tj. darmowa przesyłka zamówionych produktów obowiązuje przy zamówieniach powyżej 250 zł brutto.
 2. Wysyłka kurierska – cena zależy od całkowitej masy przesyłki. Podane ceny dotyczą pojedynczej paczki. W przypadku zakupu większej ilości produktów konieczne może być zapakowanie produktów w więcej niż 1 paczkę dla bezpieczeństwa przewozu. W takim przypadku koszt dostawy będzie sumą kosztów dostawy poszczególnych paczek:
  1. Waga do 5 kg - 16 zł brutto,
  2. Waga od 5 kg do 20 kg - 18 zł brutto,
  3. Waga od 20 kg do 31,5 kg - 19 zł brutto,
  4. Waga od 31,5 kg do 40 kg - 40 zł brutto,
  5. Waga od 40 kg do 50 kg - 48 zł brutto.
 3. Wysyłka kurierska za pobraniem – dodatkowo opłata 5 zł brutto.
 4. Zamówione wina w ilości do 24 butelek wysyłamy w pojedynczej paczce.
 5. Wina wysyłamy w pojedynczych kartonach do 24 sztuk butelek, w celu odpowiedniego zabezpieczenia wysyłanych produktów, przy współpracy z renomowaną firmą kurierską DPD.
 6. Produkty zamówione w Butikdworski.pl dostarczane są szybko i bezpiecznie przez kurierów firmy DPD.
 7. Przesyłki nadajemy raz dziennie w dni robocze od poniedziałku do czwartku – ze względu bezpieczeństwa przesyłki unikamy wysyłania paczek w piątki. Zamówienia złożone w piątki i weekendy są realizowane w pierwszy dzień nadchodzący dzień roboczy.
 8. Dostawy są realizowane w ciągu 3 dni roboczych od dnia wysyłki paczki, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Dostawy w innych godzinach i dniach wymagają indywidualnej wyceny firmy kurierskiej i mogą być ustalane indywidualnie.
 9. W celu zapewnienia bezproblemowego odbioru przesyłki, kurierzy zazwyczaj dzwonią przed dostarczeniem przesyłki w celu ustalenia dogodnej godziny. W przypadku gdy kurier nie zastanie Państwa w domu, pozostawi on awizo z informacją jak należy kontaktować się z firmą kurierską i jak można ustalić termin kolejnego dostarczenia przesyłki.
 10. Wszystkie produkty zamówione w Butikdworski.pl na czas transportu pakujemy w bezpieczny sposób, który zapobiega zniszczeniu zamówionych produktów i daje nam pewność, że butelki dotrą do Państwa całe. Kurier wydając przesyłkę jest zobowiązany do sprawdzenia czy osoba odbierająca wino jest pełnoletnia. W przypadku wątpliwości lub próby odebrania paczki przez osobę niepełnoletnią, kurier może odmówić wydania zamówionego towaru.
 11. Istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówionych produktów w siedzibie spółki RSF Sp. z o.o., tj. w recepcji hotelu Dwór Kombornia (Kombornia 1, 38-420 Korczyna, woj. Podkarpackie). W tym celu prosimy o zaznaczenie opcji „odbiór osobisty” w sposobie realizacji dostawy.

Dostawa

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Klient i o których wysokości Klient jest informowany w chwili zawarcia umowy.
 3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się transportem własnym lub przesyłką kurierską.
 4. Koszty dostawy zostały przedstawione powyżej. Dodatkowo koszty zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
 5. Termin realizacji dostawy wynosi od 3 godzin do 3 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.
 6. Wydanie Towaru Klientowi następuje w momencie wydania zamówionych Towarów przewoźnikowi, czyli firmie kurierskiej, z którą RSF sp. z o.o. ma podpisaną umowę. Jednocześnie Klient oświadcza, że upoważnia kuriera do odbioru Towaru w jego imieniu.
 7. Sklep internetowy zastrzega, iż osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim zamówiony alkohol nie zostanie wydany przez kuriera. W przypadku zaistnienia powyższego zdarzenia, RSF sp. z o.o. złoży w terminie 3 dni, od dnia stwierdzenia tych okoliczności, oświadczenie o odstąpieniu od umowy i zwróci Klientowi wpłacone środki pieniężne, potrącone o koszty dostawy.
 8. Kurier uprawniony jest do sprawdzenia tożsamości i pełnoletności osoby odbierającej Towar zamówiony w Sklepie internetowym.
 9. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany przy składaniu zamówienia adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia, paragonu lub faktury VAT.