Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  zamknij
  • Tylko online

Voucher "Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych"

69,00 zł
Brutto
Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych zawiera:

LASER WYSOKOENERGETYCZNY BTL SWT

lub

FALĘ UDERZENIOWĄ BTL HIL

ELEKTROTERAPIĘ Z PODCIŚNIENIEM

TERAPIĘ ULTRADŹWIĘKOWĄ

Ilość
Dostępny

Pakiet zabiegów rehabilitacyjnych zawiera:
LASER WYSOKOENERGETYCZNY BTL SWT
To rewolucyjna technologia, oparta na sprawdzonej terapii laserowej o niskiej mocy, ale wykorzystująca wysoką energię. Dzięki zastosowaniu biostymulacji oraz efektu fotochemicznego, laser w szybki i skuteczny sposób wpływa na tkankę, redukując dolegliwości bólowe oraz przyspieszając regenerację. Laser wysokoenergetyczny jest zalecany w terapii wielu schorzeń: od urazów i stanów zapalnych, po zmiany zwyrodnieniowe stawów. To skuteczna terapia urazów sportowych i stanów przeciążeniowych mięśni i natychmiastowa redukcja bólu w dolegliwościach bólowych kręgosłupa i stawów.
lub
FALĘ UDERZENIOWĄ BTL HIL
Terapia falami uderzeniowymi BTL SWT jest nieinwazyjnym, nowoczesnym rozwiązaniem do eliminowania przewlekłego bólu, występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym. Ma swoje zastosowanie w takich schorzeniach, jak: zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa, bóle i zapalenia ścięgien i wiele innych. Wysoka energia fali uderzeniowej wpływa na tkanki organizmu wielowymiarowo, między innymi poprzez: neowaskularyzację, przyspieszenie usuwania produktów przemiany materii, stymulację kolagenu oraz rozpuszczanie zwapniałych fibroblastów. Działanie w tym zakresie zapewnia doskonałe warunki do przyspieszonej regeneracji, dzięki czemu zostaje przywrócona prawidłowa funkcja organizmu, a ból zostaje wyeliminowany. Fala uderzeniowa to: szybka ulga w bólu, nieinwazyjna alternatywa dla chirurgii przewlekłych stanów zapalnych i zwapnień, efektywne przywracanie mobilności.
ELEKTROTERAPIĘ Z PODCIŚNIENIEM
W zabiegach elektroterapii wykorzystuje się prąd stały oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości. Lecznicze działanie prądu ma na celu złagodzenie bólu poprzez poprawienie odżywienia i ukrwienia stymulowanych tkanek, zwiększenie wchłaniania obrzęków oraz wysięków, dzięki czemu przyspiesza procesy regeneracyjne tkanek.
TERAPIĘ ULTRADŹWIĘKOWĄ
Terapia ultradźwiękowa polega na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej (fali mechanicznej, akustycznej, o częstotliwości powyżej granicy słyszalności), w celu uzyskania efektów terapeutycznych, przede wszystkim efektu przeciwbólowego i stymulacji komórkowych procesów naprawczych, poprzez wywoływanie zjawisk fizjologicznych spowodowanych działaniami termicznymi (cieplnymi) i atermicznymi (głównie mechanicznymi).

Cena pakietu: 69 PLN/osoba

Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać voucher z dedykacją w formie PDF - bardzo prosimy o umieszczenie takiej informacji podczas składania zamówienia. 

Jest  to opcja nieodpłatna. 

Do 24 h po otrzymaniu płatności prześlemy wiadomość mailową z załączonym voucherem. 

WAŻNE:  Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać formę papierową Vouchera prosimy o wpłatę w wysokości 30 PLN za usługę kurierską na numer podany poniżej:

60 1090 1665 0000 0001 3513 3520

Voucher ważny 3 miesiące.

WARUNKI ZAKUPU VOUCHERA:

Voucher ważny przez okres 3 miesięcy.

REZERWACJA

Rezerwację uważa się za gwarantowaną z chwilą dokonania płatności przedpłaty lub przekazania danych karty kredytowej.

ANULOWANIE REZERWACJI

W celu anulowania lub zmiany dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z działem rezerwacji pod numerem: 13 435 42 89 bądź pisemnie na adres e-mail: hotel@dworkombornia.pl.

REALIZACJA

Aby zrealizować Voucher prosimy o rezerwację terminu telefonicznie 13 435 43 60 lub mailowo: spa@dworkombornia.pl oraz przedstawienie Vouchera na  recepcji spa. 

29 Przedmioty